Monthly Archives: Grudzień 2014

ks. dr hab. Dariusz Oko projekt zmian ustawy o równym traktowaniu

„Tego, co teraz najbardziej potrzebujemy, to nie gender mainstreaming, ale family mainstreaming, nie samobójczej polityki promocji wszelkich możliwych osobliwości seksualnych, ale otwartej na przyszłość polityki promocji rodziny” – mówi w rozmowie z KAI ks. dr hab. Dariusz Oko.

Wykładowca Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II zabrał głos w sprawie projektu ustawy o zmianie ustawy o wdrożeniu niektórych przepisów w zakresie równego traktowania, nad którym trwają prace w Sejmie.

Ks. Oko nowelizację ustawy z 2010 r. nazywa ” homo-terror-ustawą” i „typowo totalitarnym kneblowaniem wszelkiej dyskusji”, co w konsekwencji może prowadzić do oskarżania tych, którzy będą cytować Biblię, Katechizm, papieskie nauczanie lub „niewygodne” dane naukowe. Według krakowskiego kapłana to także pierwszy krok do legalizacji ” homo-związków, homo-adopcji i szkolnej seks-deprawacji”. Czytaj dalej

Jak Bóg uratował pewną rodzinę – Gość Niedzielny

 Wydawało się, że doszli do kresu. Rozstali się… Czytaj dalej

Sieroty rozwodowe – Gość Niedzielny

sieroty rozwod

 

To był najgorszy dzień w moim życiu – mówią dzieci, których rodzice się rozstali. Wiele z sierot rozwodów wpada w depresję, alkoholizm i ucieka się do samobójstwa. Przez całe życie szukają swojej tożsamości.


 

warto przeczytać i pomyśleć… !

Orszak Trzech Króli

Orszak 2015-Gliwice plakat

plakatplakat

Serdecznie zapraszamy!!! :-)

Filmy

Zapisz się do newslettera